Za nami je krasen plavalni tečaj. Pridružili smo se rovtarskim tretješolcem. Prvi del je potekal od 28. 1. do 1. 2., drugi del pa od 18. 2. do 22. 2. 2019. Prvi dve uri smo imeli pouk, po malici pa so nas starši odpeljali do Rovt. Vsi učenci so se prilagodili na vodo, v njej uživali in se učili. Po koncu so bili vsi zadovoljni s svojim dosežkom. Naša tretješolka je na ta način že kar dobro spoznala svoje bodoče sošolce. Tako ji bo prehod v OŠ Rovte lažji. Hvala OŠ Rovte, da so nas sprejeli. Zahvaljujemo se tudi prevozu Oblak, ker so nam del prevoza podarili.

V tako toplem vremenu še nismo smučali. Vsem nam je bilo vroče. Ampak bilo je krasno! Popolnoma jasno vreme; nikjer več snega, le smučišče je predstavljalo edino belo zaplato daleč naokoli. Športni dan je potekal po načrtu. Učence smo najprej preizkusili, potem pa z njimi delali individualno oz. smo pouk diferencirali.