Pred nami je zadnji teden pouka na daljavo. 💻 Too Funny Emoji

Danes bomo imeli športni dan. Datoteka

SLJ: Spoznal boš črko P. V zvezek jo napiši eno vrstico (oz. po potrebi). V rdeči Čitanki beri in reši nalogo na str. 42. Besede iz enega obarvanega okvirčka prepiši v zvezek.

MAT: Reši hitri test. Datoteka V DZ reši naloge na str. 81 in 82.

SPO (2 uri): Lahko še enkrat poslušaš o delovanju človeškega telesa. Potem se igraj igro spomin s karticami o notranjih človeških organih. Datoteka Sličice razreži in jih obrni, tako da ne vidiš slike. Nato poskusi poiskati par. Za konec ponovi, kaj lahko ti narediš za svoje zdravje (spomni se na 5 prstov).

Angleške urice: Učiteljica Branka pošilja naloge. Datoteka

MAT: Reši hitri test. V DZ reši naloge na str. 83 in 84.

SLJ: V rdeči čitanki na str. 43 beri vprašanja in odgovore. Izberi si eno žival in prepiši pri njej zapisano besedilo. Lahko se igrata med sabo: Nekdo si izmisli smešno vprašanje, drugi odgovori (ustno).

SPO: Zakaj neki…? Ustno odgovori na vprašanja, kaj ti misliš. Potem poslušaj posnetek in tako preveri pravilnost svojega odgovora. Posnetke sem poslala staršem na mail.

1. vprašanje: Ali je moje telo enako kot telo vsakega človeka? (Poslušaj 1. posnetek.)

2. Kako se premikam? (Poslušaj 2. posnetek.)

3. Zakaj diham? (Poslušaj 3. posnetek.)

4. Kaj dela moje srce? (Poslušaj 4. posnetek.)

5. Zakaj so ušesa tako smešne oblike? (Poslušaj 5. posnetek.)

6. Kam gre jabolko, ko ga pojem? (Poslušaj 6. posnetek.)

7. Kaj je popek? (Poslušaj 7. posnetek.)

ŠPO: Danes bomo ocenili poskoke s kolebnico. Prosim, sporoči mi svoj rekord skakanja s kolebnico.

SLJ (2 uri): Reši križanki. Datoteka Se vidimo in slišimo po Skypu. Too Funny Emoji

GUM: Poslušaj in poj pesem Izštevanka – Nagajivka. Najdeš jo med ljudskimi pesmimi, 32. po vrsti v seznamu na levi strani.

ŠPO: Pojdi ven in pomagaj staršem pri delu.

SLJ: Danes bomo potrebovali modro Čitanko. Odpri jo na str. 36 in 37. Preberi povedi in jih poveži s pravo sliko. Povedi uredi v zgodbo.

MAT: Reši hitri test. Igraj se igro na str. 85.

LUM (2 uri): Tudi danes bomo mislili na sošolce. Datoteka

Poglej si, kakšne šopke so ustvarili tvoji sošolci. In en šopek je zate! Datoteka

Dragi moji učenci, se vidimo v ponedeljek v razredu. Toooook komaj čakam! Too Funny Emoji