Pred nami je zadnji teden pouka na daljavo. 💻 Too Funny Emoji

Danes bomo imeli športni dan. Datoteka

Se vidiva in slišiva po Skypu.

SLJ: Poslušaj posnetek, ki sem ga poslala staršem na mail. V zvezek za MAT napiši naslov Poimenovanje števil pri računskih operacijah. Za vsako računsko operacijo napiši en primer računa, poleg napiši, kako se imenujejo števila, simboli in kako se imenuje računska operacija. Poimenovanja se nauči.

MAT: Reši hitri test. Datoteka Reši naloge v DZ na str. 55. Pošiljam rešitve. Datoteka

TJA: Učiteljica Branka pošilja naloge. Datoteka

MAT: Reši hitri test. V DZ reši naloge na str. 76.

SLJ: V DZ preberi besedila na str. 41. Mislim, da bi morala imeti že rešene naloge na str. 42 in 43. Danes pa reši naloge na str. 44.

NIT (2 uri): Danes boš spoznala še zadnje čutilo, ki pa je največje: To je koža. V učbeniku preberi na str. 10 in 11. V zvezek napiši naslov in odgovori na 1. vprašanje. Reši naloge na spletni strani Radovednih pet. Nato poišči jabolko oz. neko sadje ali zelenjavo. S pomočjo vseh čutil ga opiši v zvezek (oko, nos, uho, jezik, koža).

ŠPO: Danes bomo ocenili poskoke s kolebnico. Prosim, sporoči mi svoj rekord skakanja s kolebnico.

NIT (2 uri) (namesto DRU): Na spletni strani Radovednih 5 si oglej filmčke in reši druge naloge v poglavjih: 13. Po tvojem telesu se pretakajo snovi, 14. Po prebavilih potuje hrana, 15. Uravnotežena prehrana, 16. Zobje. Nato preberi v učbeniku str. 22, 23 in 24 ter v zvezek odgovori na 1. vprašanje v zelenem okvirčku.

GUM: Poslušaj in poj pesem Izštevanka – Nagajivka. Najdeš jo med ljudskimi pesmimi, 32. po vrsti v seznamu na levi strani.

MAT: V DZ reši naloge na str. 77.  Nalogo 6 prepiši v zvezek.

ŠPO: Pojdi ven in pomagaj staršem pri delu.

SLJ: Za vsakega sošolca napiši eno bogato poved, ki mu jo boš prebrala v ponedeljek, ko se vidimo.

MAT: Reši hitri test. Naredi naloge v DZ na str. 78.

LUM (2 uri): Tudi danes bomo mislili na sošolce. Datoteka

SLJ: Beri po lastnem izboru.

Poglej si, kakšne šopke so ustvarili tvoji sošolci. In en šopek je zate! Datoteka

Dragi moji učenci, se vidimo v ponedeljek v razredu. Toooook komaj čakam! Too Funny Emoji